Послуги

Компанія «Індастріал сервіс» має в своєму розпорядженні повністю укомплектовану мобільну сервісну службу готову виїхати до замовника на протязі 24год, в будь-яку точку України. Сервісна служба Індастріал сервіс-це команда професіоналів, що нагромадила величезний досвід у сервісному обслуговуванні обладнання фірм PLADAD, YALE, MAUS, DEPRAG, CLIMAX, SNORKEL. Досвід і знання наших фахівців підтверджені сертифікатами. Наші фахівці можуть максимально швидко визначити причини несправності обладнання та знайти способи їх усунення.

Для забезпечення якісного виконання всіх послуг Сервісний центр має усі необхідні ресурси і має добре оснащену майстерню для проведення ремонтів та випробувань будь-якого обладнання

Наша мета – надати Замовнику в гарантійний та післягарантійний період весь комплекс сервісних послуг.

Напрямки діяльності:

Гарантійне, пост гарантійне обслуговування обладнання

  • Діагностика обладнання «на місці»
  • Капітальний ремонт обладнання
  • Пуско-налагоджувальні роботи
  • Навчання персоналу роботі з обладнанням

Калібрування електричних, пневматичних, гідравлічних гайковертів.

  • Сервісна служба має унікальний, єдиний в Україні стенд для проведення калібрування гайковертів з точним моментом затягування болтових з’єднань – GMV 2 виробництва фірми PLARAD(німецька).

Ремонт та відновлення співвісних отворів будь-якої складності.

  • Сервісна служба має у своєму розпорядженні наплавочно-розточувальний комплекс виробництва фірми CLIMAX(США) який дозволяє проводити відновлення отворів у широкого діапазону діаметрів і будь-якої складності.

Оренда обладнання для проведення разових демонтажних робіт.

  • Для робіт, що вимагають застосування ключів з точним моментом затягування: гідроключі, електричні гайковерти, пневматичні гайковерти, ручні підсилювачі моменту (мультиплікатори), завжди в наявності широка номенклатура обладнання дозволяє проводити затягування болтових з’єднань з моментом від 200 до 200 понад 5%.