Momento

Завод шведської компанії Momento™ – єдиний завод у світі, який спеціалізується виключно на розробці та виробництві високоякісних ударних головок різного призначення для машинних та ручних операцій і як наслідок має найширшу номенклатуру ударних головок у світі – понад 2500 позицій, а також найбільший склад готової продукції у Європі.

25% всіх ударних головок у Європі – це ударні головки Momento™.

Momento™ виробляє повну номенклатуру ударних головок під будь-які стандарти типорозмірів, що існують у світі. Також Momento™ постійно веде розробку та виробництво унікальних головок за спеціальними замовленнями своїх клієнтів. Серійні ударні головки Momento™ виробляються відповідно до міжнародних стандартів ISO 1174-2, ISO 1703, ISO 1711-2, ISO 2725-2, ISO 2725-3, DIN 3129, DIN 3121, BS 7794 та AMSE B107.

При виробництві ударних головок використовується унікальний сплав сталі (так званий “шведський сплав”), який визначає безпрецедентну міцність головки та її довговічність у роботі, що позитивно позначається на якості технологічного процесу клієнта та його економії. Momento™ використовує інноваційні технології та останні досягнення в галузі створення ударних головок. Конструкція головок Momento™ є унікальною та захищеною міжнародними патентами.

З 1995 року вся продукція Momento™ сертифікована за ISO 9001 та ISO 14001. Кожна головка Momento™ проходить тестування на відсутність дефектів і міцність – опір скручування та розтягування на ударному та спеціальному гідравлічному обладнанні. На спеціальному обладнанні постійно йдуть випробування серійних головок на межі міцності на розрив та розтягування, втому матеріалу та зносостійкість – з метою подальшого вдосконалення технології та конструкції головок Momento™.

Замовити дзвінок