Про нас

  Компанія ТОВ Індастріал сервіс заснована у 2006 році.

  На території України структура компанії представлена чотирма регіональними офісами у Харкові, Дніпрі, Києві та Львові.

  Політика компанії спрямована на просування нових продуктів, ідей та технологій, що задовольняють поточним потребам підприємств у якісному, надійному обладнанні та інструменті. Інтелектуальний потенціал нашої компанії, великий досвід та професіоналізм дозволяє вирішувати будь-які Ваші питання пов’язані з постачанням даного технологічного обладнання. До них відносяться: розробка концепції та обґрунтований вибір основних параметрів систем і обладнання, що поставляються.

  Використання нашого високоякісного обладнання дозволяє покращити якість ремонтних та налагоджувальних робіт, уникнути виробничого шлюбу, зменшити час ремонтного періоду, що у свою чергу веде до значної економії часу та засобів, пов’язаних із простоями виробничого обладнання та щорічними закупівлями одного і того ж інструменту. Підтвердженням цьому є ряд провідних підприємств України, що експлуатують обладнання, що поставляється нами.

  Наші традиційні покупці працюють у наступних галузях промисловості:

  • Енергетика
  • Хімічна промисловість
  • Нафтапереробка
  • Суднобудування
  • Металургійна та видобувна промисловість
  • Машинобудування

  Висока репутація постачальників у поєднанні з досвідом та навичками персоналу компанії ТОВ Індастріал сервіс, підтвердженими сертифікатами Держстандарту України та авторизаційними листами.

  Являемся официальным представителем следующих компаний на территории Украины: