Промислове обладнання від світових лідерів

Компанія ТОВ «Індастріал-сервіс» заснована в 2006 році.
На території України структура компанії представлена чотирма регіональними офісами в Харкові, Дніпрі, Києві та Львові.

Виробники
Індастріал Сервіс

Політика компанії спрямована на просування нових продуктів, ідей та технологій, що задовольняють поточним потребам підприємств у якісному, надійному обладнанні та інструменті. Інтелектуальний потенціал нашої компанії, великий досвід та професіоналізм дозволяє вирішувати будь-які Ваші питання, пов’язані з поставкою даного технологічного промислового обладнання. До них відносяться: розробка концепції та обґрунтований вибір основних параметрів систем і обладнання, що поставляються.

Використання нашого високоякісного промислового обладнання дозволяє покращити якість ремонтних та налагоджувальних робіт, уникнути виробничого шлюбу, зменшити час ремонтного періоду, що у свою чергу веде до значної економії часу та засобів, пов’язаних із простоями виробничого обладнання та щорічними закупівлями одного і того ж інструменту. Підтвердженням цьому є ряд провідних підприємств України, що експлуатують обладнання, що поставляється нами.

Наші традиційні покупці працюють у наступних галузях промисловості:

 • Енергетика
 • Хімічна промисловість
 • Нафтапереробка
 • Суднобудування
 • Металургійна та видобувна промисловість
 • Машинобудування

Висока репутація постачальників у поєднанні з досвідом та навичками персоналу компанії ТОВ «Індастріал сервіс», підтвердженими сертифікатами Держстандарту України та авторизаційними листами.

Замовити дзвінок

  Новини

  Дніпро

  +38 (056) 794-34-94

  ул. Стартовая, 20

  Подивитись на карті

  Львів

  +38 (032) 249-01-49

  ул. Литвиненка 3, оф. 316

  Подивитись на карті