Snorkel

У 1946 році було створено американську компанію UPRIGHT. Виробник є одним із найбільших світових постачальників підйомної техніки та ліфтового обладнання. Штаб-квартира розташований у США, місті Вашингтон. Засновник компанії Уоллес Джонсон винайшов підйомник із алюмінієвими опорами, який можна експлуатувати навіть на нерівних поверхнях. Ця ідея прийшла до засновника компанії під час ремонту будинку та розуміння того, що на ринку немає адекватної пропозиції для вирішення подібних проблем. Таким чином, була розроблена система алюмінієвих лісів із ніжками, що регулюються по висоті. Наприкінці 1950-х років вишка-туру «Мить», виконана з алюмінію, стала лідером ринку в США. Перші замовлення з Європи компанія розпочала виконувати з 1958 року. Також Джонсом було спроектовано та запущено у виробництво перший у світі самохідний витяг.

Серійне виробництво ножничних підйомників компанією UPRIGHT було розпочато в 1972 році після відкриття нового заводу в Сельмі. Першим підйомником ножиці в історії компанії став «Flying Carpet». Незабаром споживач гідно оцінив пропоновані новинки, що дозволило даній техніці стати лідерами продажів. Інноваційний продукт у свою чергу обійшов за своєю популярністю алюмінієві вежі. Після цього компанія переступила до розширення лінійки за рахунок саморегулівних на нерівній поверхні та швидкісних моделей із серії Х. Розроблена технологія досі залишається кращою.

Модельний ряд витягів UPRIGHT у 1990-х роках зріс у чотири рази. У 1995 році був виготовлений TL33 – перший колінчастий причіпний витяг, а в 1996 році був випущений SP37 – перший колінчастий самохідний витяг. У 1996 році фахівцями компанії були розроблені та запущені у виробництво інноваційні моделі компактних ножичних підйомників МХ15, МХ19. Подібне обладнання знайшло застосування у роботі аеропортів, торгових центрів, складів, в організації та проведенні будівельних та ремонтних робіт. Після 2000 року компанія занепадає, проте після продажу марки компанії Tanfield Group Plc. настало відродження. У червні 2006 року на світ з’явилася оновлена UPRIGHT Powered Access, яка досягла успіхів у відновленні довіри до колишнього бренду.

На сьогоднішній день основними видами продукції, що пропонує компанія UPRIGHT, стали ножичні, причіпні, колінчасті підйомники та щоглові вертикальні підйомники. Виробник є визнаним лідером з виробництва та оренди ліфтового обладнання та підйомної техніки різного призначення. В арсеналі компанії понад 140 незалежних представників, які працюють більш ніж у 50 країнах світу. Кадровий склад компанії UPRIGHT складає близько 700 осіб. Американська компанія UPRIGHT Snorkel має багаторічний досвід виробництва підйомної техніки, який гарантує споживачеві безпечну та безперебійну роботу на різній висоті. У 2007 році компанія UPRIGHT купила відому фірму Snorkel, що утворилася в 1058 році, об’єднавши, таким чином дві передові найстаріші компанії з величезним досвідом виробництва, потужним інженерним підрозділом, інноваційними технологіями. У 2010 році прийнято рішення залишити назву Snorkel, т.к. воно добре відповідає маркетинговим завданням і повною мірою відбиває спектр діяльності підприємства.

Замовити дзвінок