Elora

Історія Компанії починається 1924 року, коли 20-річний Еріх Раух став самостійним підприємцем. У 1928 році, завдяки своїм успіхам, він збудував першу будівлю підприємства в містечку Ремшайд-Лютрінгхаузен. Ще перед Другою світовою війною “ELORA” почала займатися виробництвом гайкових та накидних ключів, що принесло фірмі популярність у цій галузі. До 1948 року ” ELORA ” почала постачати своєї продукції країни Європи та далекого зарубіжжя.

У 1958 році було збудовано другий завод у невеликому селищі Мюнке. Цей завод досі є складовою виробництва. На початку 60-х до компанії прийшли два сини засновника фірми – Карл-Герман та Еріх. До 60-річчя засновника фірми було збудовано перший виробничий цех, а 1966 року поряд зі зведенням другого виробничого цеху “ELORA” побудувала ковальсько-штампувальний цех.

У 1994 році було збудовано нову будівлю площею 7000 кв. м. Також на фірмі виникло третє покоління родини Раух. За більш як 80 років свого існування “ELORA” здобула репутацію компанії, яка виробляє високоякісний ручний інструмент. На підприємстві працюють висококваліфіковані працівники, багато з яких десятиліттями зберігають вірність своїй фірмі.

ELORA: “Made in Germany” – ці слова як були, так і залишаються ознакою найвищої якості у всьому світі. Слюсарні інструменти фірми «ELORA» забезпечують якість, що відповідає найвищим вимогам. Кожна деталь викована з розпеченої, ретельно відібраної та суворо дослідженої сталі. Досвідчені фахівці гарантують ретельне загартування та точну відповідність розмірів, що дозволяє не тільки відповідати, а й перевищувати вимоги стандартів DIN та ISO. Так виникають інструменти для життя, які встановлюють свої критерії точності та надійності.

Інструменти фірми «ELORA» виготовляються відповідно до стандарту DIN EN ISO 9001:2000 та використовуються практично у всіх галузях промисловості. Наприклад, для автомобільної промисловості існує спеціальна лінія інструментів, яка розширюється, йдучи в ногу з сучасними вимогами. «ELORA» виробляє високоякісні слюсарні інструменти, які безпечні та працюють з високою точністю. У нафтохімічній промисловості інструменти фірми «ELORA» використовуються в екстремальних умовах, де безпека та ергономічність цінуються понад усе.

Замовити дзвінок