ТОВ “Індастріал сервіс” є представником в Україні продукції Європейського лідера у виготовленні обладнання та інструменту для виробництва, обслуговування та ремонту теплообмінних апаратів – компанії MAUS Italia.

Напрями діяльності компанії MAUS Italia:

розробка, виробництво та реалізація інструменту (вальцівок та ін.) та обладнання для виготовлення, обслуговування та ремонту теплообмінних апаратів, конденсаторів, тепловідводів та котлів у хімічних та нафтопереробних заводах, електростанціях, цукрових та ін. заводах.
спостереження за вимогами ринку з метою прискорення досліджень, для забезпечення виробництва інструментом та технологічним обладнанням відповідно до актуальних вимог замовників.

Сьогодні MAUS Italia завдяки якості, надійності та високій технологічності своєї продукції досягла лідерства на світовому ринку обладнання та інструменту для виробництва теплообмінних апаратів, що підтверджується кількістю наших клієнтів у всьому світі, яке постійно збільшується.

Сподіваємося на те, що продукція, яку ми пропонуємо, Вас зацікавить, і Ви знайдете все необхідне для роботи з теплообмінним обладнанням.

Замовити дзвінок