Vetter

VETTER Holding AG виступає як головна організація двох дочірніх підприємств: виробництво кранових систем – VETTER Krantechnik GmbH та сервісний підрозділ – VETTER Kranservice GmbH.

На новому крановому заводі VETTER Krantechnik GmbH виробляє стандартні поворотні крани, козлові крани PROFI та вантажоповоротні пристрої ROTOMAX® з використанням найсучасніших виробничих технологій з підтримкою роботів та досвідченим персоналом із багаторічним стажем. Автоматизовані виробничі процеси та добре спланована внутрішня логістика забезпечують ефективність процесів, тим самим гарантуючи високу продуктивність та можливість виробництва у великих кількостях.

У той же час компанія зберегла свою спеціалізацію і також пропонує стрілові крани для найскладніших умов експлуатації, наприклад, для нафтової, газової та морської промисловості, а також у вибухозахищеному виконанні на запит. Вся продукція продається по всьому світу і відповідає міжнародним стандартам.

Все кранове вантажопідйомне обладнання VETTER Krantechnik GmbH проходить строгий контроль якості. VETTER Kranservice GmbH зарекомендувала себе на подальшому технічному обслуговуванні, ремонті та модернізації кранових систем усіх виробників.

Компанія VETTER Krantechnik GmbH успішно розвивається і є одним із провідних постачальників кранових систем у Європі та в усьому світі.

Замовити дзвінок