Американський концерн Колумбус Маккіннон (Columbus McKinnon Corp.), до складу якого входять німецькі виробничі підприємства, що виробляють і реалізують обладнання під марками Yale і Pfaff, має більш ніж 130-річну історію у сфері кранобудування, виробництва тельферів і талей, вантажозахоплювального та стропів обладнання.Головний офіс концерну знаходиться в м. Амхерст, штат Массачусетс, США. Концерн налічує близько 2500
співробітників і має багато філій по всьому світу. Усі європейські підрозділи концерну підпорядковуються головному офісу у Німеччині, фірмі Columbus McKinnon Industrial Products GmbH, яка донедавна мала ім’я Yale.

Ця організація веде стратегічне планування, розробку нових видів виробів, здійснює виробництво та реалізацію продукції через дилерські мережі та філії на ринках Європи, Середньої Азії, Близького Сходу та Африки.

Yale є провідною маркою в Європі у сфері ручних вантажопідйомних механізмів. Вже 1877 року мануфактура Йель (Yale) США виробила першу світі ручну таль з вантажостійким гальмом – тобто. з тим видом гальма, який застосовується практично у всіх вироблених сьогодні ручних талях. У 1936 році компанія Yale відкрила виробництво в Німеччині, під містом Вупперталь, де до цього дня ведеться розробка талей, їх виробництво та реалізація на ринках Європи, Середньої Азії, Близького Сходу та Африки. У 2011 році компанія змінила свою назву на ім’я головного концерну – Колумбус Маккіннон (Columbus McKinnon Corp.), але продовжує випуск продукції під зареєстрованою маркою Yale. Yale і Columbus McKinnon встановлюють високі мірки за якістю, надійністю і довговічністю продукції. Область застосування обладнання Yale – різні сектори промисловості та важкої індустрії.

Пфафф (Pfaff-Silberblau) є традиційним німецьким підприємством зі 140-річним стажем. Pfaff став синонімом сили, динаміки та надійності у всіх тих сферах застосування, де завдання по роботі з вантажами не обмежується просто підйомом, пересуванням та позиціонуванням. Pfaff відомий як технічно складними рішеннями з індивідуальним підходом по роботі з вантажами, так і масовою пропозицією у сфері логістики. Пфафф виробляє та пропонує таку продукцію, як лебідки, домкра-ти, лінійні приводи, гідравлічні візки для піддонів та штабелери.

Кваліфікований персонал у відділеннях та представництвах CMCO Industrial Products GmbH пропонує своїм замовникам компетентне ноу-хау та сервіс у Європі, Америці, Азії та Південній Африці. В Україні з 2006 року компанія Yale здійснює продаж продукції через свого партнера – ТОВ “Індастріал сервіс”.

Вся продукція CMCO має сертифікати відповідності ДСТУ (Державні стандарти України), сертифікат якості, сертифікат безпеки, митний сертифікат.

Більш детальну інформацію про бренди та підприємства концерну можна отримати на сайтах www.yale.de, www.pfaff-silberblau.com а також www.cmco.eu

Замовити дзвінок