Шліфувальна машинка має потужність 300 Вт, максимальний діаметр шліфувальної головки 10 мм, застосовується на виробництві, в якому потрібна висока продуктивність, максимальна надійність та ефективність роботи. Шліфувальна машинка DEPRAG GDS030-300QY використовується в ливарному виробництві при виготовленні форм і штампів, прецизійному виробництві, машинобудуванні, приладобудуванні, інструментальному виробництві, автомобільній та авіаційній промисловості, а також в інших областях.
Переваги
- Можливість обробки порожнин та важкодоступних місць
- Ергономічне виконання
- Ефективність роботи
- Оптимальне співвідношення потужності та ваги
- Простота в експлуатації
- Тривалий термін служби
- Низький рівень вібрацій та шуму
- Мала вага
Технічні характеристики
| Тип включення | Поворотний |
| Потужність | 300 Вт |
| Кількість обертів без навантаження | 30000 хв-1 |
| Споживання стисненого повітря без навантаження | 0,45 м3/хв |
| Внутрішній діаметр приводного шлангу | 6 мм |
| Макс. діаметр шліфувальної головки | 10 мм |
| Цанга (діапазон кріплення інструменту) | 3 мм |
| Габаритні розміри LxØ | 281×36 мм |