Які бувають захоплення Yale Tigrip.

 У цій статті ми розповімо які бувають захоплення Yale Tigrip і для чого вони потрібні.

Горизонтальне захоплення Yale Tigrip TCH

Захоплення TBS.

Призначення: захоплення TBS, на відміну захоплень TBL, мають підвісну поворотну петлю на карданному шарнірі.

Ця особливість дозволяє застосовувати захоплення для роботи з аркушами великих габаритів у складі двогалузевих систем без застосування лінійних траверс, а також полегшує кантування аркуша. Шарнірний підвіс гарантує надійне затискне зусилля при будь-якому куті між гілками стропа, але при цьому необхідно враховувати зменшення вантажопідйомності системи зі збільшенням кута між гілками (див. діаграму). Крім того, ці захоплення, як і захоплення TBL, можуть змінюватися для робіт зі сталевими профілями, балками і конструкціями. Захоплення TBS, починаючи з вантажопідйомності 4,5т, мають посилену зварену конструкцію та призначені для важких режимів експлуатації. Захоплення TBS ексцентрикового типу – попередня фіксація захоплення на вантажі забезпечується замком-арретиром з важелевим приводом, а основне зусилля, що утримує, створюється поворотом затиску-ексцентрика під дією ваги вантажу. Крім того, підвісна петля при бічній тязі впирається в боковину корпусу захвату, створюючи момент важеля, що підсилює затискну дію.

Захоплення TBL.

Призначення: для переміщення у вертикальному положенні одиночних листів та плит із сталі з можливістю кантування листа на кут 180° (переведення з горизонтального положення у вертикальне та назад).

Підвісна петля захватів TBL має один ступінь свободи, тому вони можуть застосовуватися на одногілкових стропах поодиноко для вантажів малих розмірів, а також попарно на лінійній траверсі або двогалузевій стропі для габаритних вантажів. Вони можуть також застосовуватися для робіт зі сталевими профілями, балками та конструкціями. Захоплення TBL ексцентрикового типу — для попередньої фіксації на вантажі ексцентрик захоплення має замок-арретир з важільний привод (крім TBL-0,5 – в ньому використовується підпружинений ексцентрик), а основне зусилля, що утримує.

Захоплення Shark.

Захоплення Shark

Призначення: захоплення цієї серії за призначенням аналогічні захопленням серії TBL, але призначені для роботи у більш важких режимах експлуатації з одиночними листами та плитами у вертикальному положенні, що мають підвищену твердість поверхні – у стандартному виконанні до HRC40, а у спеціальному виконанні – до HRC50.

У спеціальному виконанні ці захоплення ідеально підходять для роботи з листами з легованих та нержавіючих сталей, у тому числі, за рахунок великої сили притиску колодок, з листами, що мають гладку ковську поверхню. Захоплення ексцентрикового типу – попередня фіксація захоплення на вантажі забезпечується замком-арретиром з важелевим приводом, а основне зусилля, що утримує, створюється поворотом ексцентрика притискної колодки під дією ваги вантажу. Крім того, поворотна опорна колодка забезпечує повний контакт з поверхнею листа, що піднімається, і його надійне заклинювання в зіві захоплення при підйомі. Застосування високоякісних матеріалів для виготовлення корпусу та внутрішніх вузлів захоплення, особливо зносостійкі колодки зі спеціальних сталей, особливості конструкції гарантують тривалу та безпечну роботу

Захоплення універсальні TAG.

Призначення: значна ширина зіва і особливості конструкції ланцюгового підвісу захватів TAG роблять їх універсальними за типами вантажів, що піднімаються.

Ці захоплення можуть застосовуватися поодиноко для підіймання, переміщення або позиціонування листів, плит, заготовок, профілів та інших виробів з металу, каменю, бетону та інших матеріалів під час проведення вантажопідіймальних операцій, завантаження верстатів, для забезпечення монтажних, зварювальних та складальних робіт. Твердість поверхні оброблюваних матеріалів не повинна перевищувати HRC30. Для роботи з матеріалами з чутливою поверхнею колодки захватів TAG до 1,25т на замовлення можуть комплектуватися захисними протекторами (ширина зіва при цьому зменшується на 10мм). Наявність власного ланцюгового підвісу дозволяє застосовувати захоплення без додаткових стропів та підвісних пристроїв. Крім того, довгий ланцюговий підвіс захватів забезпечує зручне кантування вантажів. Особливості пристрою: захоплення вантажопідйомністю до 2,0 т оснащуються круглоланковим ланцюговим підвісом, інші захоплення – роликовим ланцюгом. Попередня фіксація захоплення на вантажі забезпечується механізмом пружинної фіксації, тому фіксуюча сила зберігається навіть у разі провисання ланцюга. Основне притискне зусилля при підйомі створюється вагою вантажу, який передається через підвісний ланцюг на систему кулачків, і далі – на важіль фіксації вантажу (що більше важить вантаж, тим вища сила притиску). захоплення протягом усього терміну за будь-яких умов експлуатації.

Захоплення TCH.

Призначення: для переміщення в горизонтальному положенні одиночних листів мін. товщиною бл. 5мм, а також для плит та пакетів листів.

У пакеті листи мають бути ув’язані та мати однакові розміри. Основне застосування: для листів стандартних габаритів (зазвичай до 1.500мм) використовуються в парі у складі двогілкового стропа, для переміщення габаритніших листів рекомендується використовувати дві двогілки системи на лінійній траверсі. Захоплення TCH затискного типу — зусилля, що утримує, створюється поворотом притискної колодки під дією ваги вантажу. Під замовлення можливе виготовлення захватів із рифленою притискною колодкою із загартованої сталі. Скоба підвісу входить до комплекту постачання.

Захоплення струбцинний Yale Tigrip TSH.

Захоплення струбцинний Yale Tigrip TSH

Вантажопідйомність 750 – 5000 кг.

Струбцинний захоплення знаходить застосування у багатьох варіантів маніпуляцій з вантажами. Він може бути використаний для підйому, тяги, повороту листової сталі, балок, сталевих конструкцій та ін.

Колодка закріплена на кульковій опорі і є рухомим підп’ятником. Захоплення закріплюється ручним зусиллям на матеріалі, що піднімається. При тяговому зусиллі підп’ятник зміщується та ”заклинює” матеріал у захваті.

Захоплення для контейнерів Yale Tigrip TCU.

Захоплення для контейнерів Yale Tigrip TCU

Вантажопідйомність: 32000 – 56000 кг.

Фітинги Tigrip для контейнерів пропонуються в комплекті з 4-х штук з максимальною вантажопідйомністю 56 тонн.

Ці фітинги служать як зручні кріплення при переміщенні контейнерів.

Існує два варіанти кріплення: або кріплення на верхній частині контейнера або на нижній.

Модель TCU встановлюється на нижній частині контейнера і має затискач для запобігання випадковому порушенню кріплення.

Фітинги Tigrip TCU призначені спеціально для забезпечення надійного кріплення при транспортуванні контейнерів.

Захоплення для контейнерів Yale Tigrip TCO.

Захоплення для контейнерів Yale Tigrip TCO

Вантажопідйомність: 32000 – 56000 кг.

Фітинги Tigrip для контейнерів пропонуються в комплекті з 4-х штук з максимальною вантажопідйомністю 56 тонн.

Ці фітинги служать як зручні кріплення при переміщенні контейнерів.

Існує два варіанти кріплення: або кріплення на верхній частині контейнера або на нижній.

Модель TCO встановлюється вертикально в отвір у верхній частині контейнера.

Поворот фітингу на 90 градусів забезпечує його надійне кріплення.

Транспортування забезпечується за допомогою траверси з канатом, ланцюгом або стропами, що гарантують, що вантаж зберігає вертикальне положення.

Фітинги Tigrip TCO призначені спеціально для забезпечення надійного кріплення при транспортуванні контейнерів.