Ножничні підйомники Snorkel.

Ножичний підйомник Snorkel є самохідним шасі з платформою для підйому персоналу на висоту за допомогою ножичного механізму.

Низька ціна ножичних підйомників та невелика вартість їхнього володіння забезпечили широку популярність на ринку підйомних машин.
Типи підйомників ножиці Snorkel.
Ножничні підйомники поділяються за типом джерела живлення та області їх застосування.
Електричні ножичні підйомники призначені для проведення висотних робіт всередині приміщень, але деякі моделі витягів з електроприводом можуть використовуватися і на вулиці при поривах вітру до 12,5 м/с.
Електричні підйомники-ножиці
Ножильні підйомники з дизельним двигуном спроектовані для роботи поза приміщеннями та застосовуються на відкритих майданчиках.
Дизельні витяги набагато краще підготовлені для роботи на вулиці, всі моделі оснащені гідростатичною трансмісією з приводом на всі колеса.
Всі моделі дизельних підйомників ножиць є всюдихідними.
Область застосування підйомників ножиці Snorkel.
Ножничні підйомники застосовуються у всіх секторах промисловості та будівництва.
Всі провідні будівельні компанії вже давно розпізнали переваги цих машин.
Купити ножичний підйомник на будівництво або на склад – це вирішення завдань з швидкого та безпечного виконання висотних монтажних робіт.
Ножичні підйомники з електроприводом від акумуляторних батарей найбільшим попитом користуються у власників складських приміщень та торгових комплексів.
За допомогою підйомника виконуються роботи з обслуговування різних систем, заміни ламп, встановлення реклами, миття вікон і обслуговування фасадів будівель.
Ножничні підйомники спеціально розроблені для цих цілей.
Колеса підйомників ножиць виготовлені з білої гуми, щоб не залишати слідів на поверхні підлоги при пересуванні.
Підйомник та рух підйомника приводять у дію акумуляторні батареї, заряду яких вистачає на кілька робочих змін.
Для використання в торгових точках і магазинах, що не мають зарядної кімнати, підйомники для ножів комплектуються гелієвими акумуляторами і високочастотним автоматичним зарядним пристроєм, що дозволяє проводити зарядку батарей без ризику, оскільки гелієві батареї повністю герметичні і не виділяють водень в процесі зарядки.

Ножильні підйомники з приводом від дизельного двигуна застосовуються при будівництві будівель, а також для подальшого з обслуговування.
Дизельні ножичні підйомники на відміну від електричних мають повний привід і високий кліренс, що робить їх повноцінними всюдихідними підйомниками, що мають приголомшливу мобільність на будмайданчиках.
При будівництві швидкомонтованих будівель з ЛМК за допомогою підйомників ножиць проводять монтаж металоконструкцій, елементів покрівлі та сендвіч-панелей.
Вантажопідйомність дизельних підйомників ножика досягає майже 700 кг, а робоча підйомна платформа деяких моделей перевищує 15 м², що дозволяє за раз піднімати кілька людей і проводити монтажні роботи.
Всюдихідні ножичні підйомники
Всюдихідні ножичні підйомники можуть додатково бути обладнані вбудованим в шасі генератором і електророзеткою з виходом на підйомна платформа для підключення необхідного інструменту.
На додаток до генераторної установки, у платформі може бути встановлений стаціонарний зварювальний апарат для зварювання металоконструкцій на висоті до 18 метрів.
У таких випадках ножичний підйомник можна назвати мобільною робочою підйомною платформою.