Короткий огляд компанії Climax.

Компанія Climax розташована в Ньюберзі, Орегоні, США та Дюрені, ФРН, компанія CLIMAX Portable Machine Tools, Inc ., що спеціалізується на виготовленні портативних верстатів, є стратегічним постачальником комплексних технічних рішень з механічної обробки на рівні світових стандартів Компанія Climax вперше застосувала концепцію портативних верстатів в 1966 році, і сьогодні її клієнти покладаються на Climax не тільки через широкого різноманіття технічних рішень щодо механічної обробки, але й через багатий досвід у вирішенні проблем технічного обслуговування в різних галузях промисловості.

Climax

Будучи найбільшим у світі постачальником портативних верстатів, Climax пропонує як стандартні рішення, так і виконані на замовлення, та обслуговує внутрішні та міжнародні ринки за допомогою мережі власних міжнародних офісів та ліцензованих представників у 36 країнах. Компанія надає свою продукцію та послуги найбільшим світовим корпораціям, включаючи General Electric, Siemens Power Generation, Bechtel, Caterpillar та Northrop Grumman, а також найбільшим компаніям у сфері обслуговування та ремонту. Компанія визначить найбільш підходящий верстат для виконання робіт та забезпечить:

 • Надання послуг з інженерного консультування, щоб допомогти замовникам максимально збільшити продуктивність власного персоналу, обладнання, інструментів та технологічних процесів.
 • Можливість виробництва інструментів на індивідуальне замовлення, що дозволяє розробляти та виготовляти спеціальні верстати для механічної обробки “на місці” для вашого конкретного випадку, включаючи наявність автоматизованої системи числового програмного керування ЧПК. збільшити “тривалість роботи у справному стані” обладнання на місці експлуатації.
 • Індивідуальні наочні та практичні програми навчання на базі Інституту механічної обробки CLIMAX, його навчального центру в Ньюберзі, штат Орегон, США, або на території замовника, для забезпечення максимальної ефективності та продуктивності праці операторів при використання верстатів Climax.
Основні ринки.
Climax спирається на свій інноваційний потенціал у сфері застосування портативних верстатів та механічної обробки для надання технічних рішень компаніям, зайнятим у виробництві електроенергії (ядерної, вітрової, заснованої на використанні викопних видів палива, гідроелектроенергії), суднобудуванні, організації технічного обслуговування та на ринку великих інженерних споруд по всьому світу.
Коротка характеристика Компанії.
Склад групи управління Браян Харріс, віце-президент з продажу; Томас Пеш, Віце-президент із питань виробництва; Майк Лав, головний фінансовий директор; Кількість співробітників: 200.
Історії успіху клієнтів.
Технічні рішення у сфері промислової механічної обробки, що надаються компанією Climax, дозволяють своїм клієнтам у всьому світі скоротити втрати часу на виконання робіт та технічне обслуговування, а також підвищити ефективність діяльності загалом.
Наведемо лише кілька прикладів проектів, які були завершені:
 • Атомні станції по всьому світу використовують технічні рішення Climax для фрезерування та полірування основних запірних клапанів типу MSIV; для ремонту тріщин труб у важкодоступних місцях корпусу приводного механізму керуючого стрижня, для відновлення ущільнень технологічних прорізів парогенератора, і для модернізації корпусів турбін для збільшення вихідної потужності. для спрощення процесу обслуговування насосів. Підготовка великих циркуляційних насосів для такого перетворення могла виявитися непростим завданням через розмір насосів, обмежений простір, а іноді й неможливе через масштаби попередніх ремонтних робіт, які могли б знадобитися у разі наявності слідів сильної корозії труби. Компанія, що виробляє технічне обслуговування, використовувала портативний верстат верстата BB5000 CLIMAX, завдяки якому змогла подолати ці проблеми, виконавши ремонт “на місці”. Інструмент розроблений для виконання робіт, що потребують точності, потужності та в умовах обмеженого простору.
 • Виробники веж вітрогенегаторів стикалися з проблемою досягнення відповідності суворим вимогам площинності, встановленим виробниками повітряних турбін для фланців, доки вони не почали використовувати портативні карусельні фрезерні верстати Climax. Карусельні фрезерні верстати не тільки дозволили зменшити вдвічі час, що витрачається на механічну обробку фланців у порівнянні з іншими методами, які вони використовували раніше, але й легко забезпечили відповідність навіть найжорсткішим технічним вимогам. Карусельні фрезерні верстати Climax фактично набули широкого поширення по всьому світу для ефективної обробки фланців як в умовах експлуатації, так і на конвеєрі.
 • Команда з ремонту греблі Гувера (Hover Dam на річці Колорадо) покладала надії на розточувальний верстат Climax ВВ 6000, щоб швидко і ефективно виконати ремонт підшипників на 24-х воротах шлюзів для кращого контролю потоку води через турбіни. ВВ 5000 для виконання основних робіт з сейсмічної модернізації, в результаті чого роботу було завершено менш ніж за чотири дні, що становило половину часу, спочатку виділеного для цього завдання.
 • Суднобудівна верф Electric Boat, яка є підрозділом корпорації General Dynamics , яка забезпечує проектування, будівництво та технічну експлуатацію підводних човнів для ВМС США, використовувала модифікований верстат з обробки стандартних клапанів Climax, щоб скоротити процес шліфування з’єднаних зварюванням гнізд клапанів підводного човна з точністю до 0,001-дюйма (~0.0004мм). Крім того, верстат дозволив скоротити час ремонту з 3000 людино-годин до 8 години. програми підготовки інструкторів”, з метою навчання кваліфікованих робітників компанії більш точному та ефективному використанню верстатів Climax.
Коротка історія компанії Climax.
Основні віхи та досягнення Climax на сьогодні такі:
 • 1966 Заснування компанії портативних верстатів Climax з головним підприємством у Ньюберзі, штат Орегон, США.
 • 1975 Climax будує навчальний центр для підготовки операторів, що працюють на портативних верстатах.
 • 1998 Climax придбано компанією Team Industrial Services, розташованою в Техасі, і тим самим став частиною Світової Корпорації з активами 225 мільйонів доларів.
 • 1999 Джефф Гілмор, кандидат наук, стає президентом та виконавчим директором компанії Climax. Він ініціює новий підхід Корпорації, з акцентом на міжнародних продажах, та успішно очолює компанію з розширеною лінійкою продуктів та послуг, та призводить її до збільшення доходів.
 • 2003 Climax засновує Інститут механічної обробки та розширює навчальну базу для збільшення кількості учнів у відповідь на зростаючу потребу у більш висококваліфікованих фахівцях. Climax значно збільшує кількість технічних рішень для таких поширених галузей, як енергетика, суднобудування, ринок послуг та інженерно-конструкторських робіт, шляхом створення цілеспрямованих, стратегічних комерційних підрозділів для цих галузей. Climax представляє нову лінійку автоматизованого наплавного обладнання, яке дозволяє скоротити час наплавлення та підвищити продуктивність роботи операторів машин у суднобудуванні, будівництві, гірничій промисловості та сфері послуг.
 • 2004 Climax оголошує про розгортання своєї діяльності за кордоном у галузі суднобудування та судноремонту, на ринку атомної енергетики, з метою кращого задоволення потреб своїх міжнародних клієнтів. Міністерство торгівлі США присуджує компанії Climax премію за досягнення в сфері Експорту на честь успішного входження на австралійський ринок. /li>
 • 2006 Climax представляє портативний мобільний фрезерний верстат LM6000. Джонні Джордж, Головний менеджер з управління персоналом та культурного розвитку, удостоєна нагороди за керівництво трудовим колективом Mary Pearmine за її прихильність до навчання персоналу та партнерські відносини, які вона побудувала з приватними та державними організаціями з метою підвищення професійних навичок співробітників. Climax розширює своє підприємство в Європі для задоволення зростаючого попиту на нове будівництво, а також виконання ремонту та обслуговування “на місці”.
 • 2007 Climax наймає в штат Брайана Харріса, як віце-президента з продажу та експерта в галузі економічного виробництва, а також Скотта Сіммонса на посаду віце-президента з питань виробничої діяльності. Томаса Р.Лібермана обрано головою ради директорів. Climax отримав нагороду за інноваційну продукцію від агенства штату Орегон SEDCOR за розробку нових виробів/процесів, які є “найпередовішими” та сприяють просуванню промисловості та економіки вперед через їх удосконалення. Climax розпочав будівництво нового корпусу головного підприємства в Ньюбегрі, США.
 • 2008 Climax відкриває нові представництва з прокату обладнання в Мексиці. Компанія Climax внесена до списку найшвидше зростаючих приватних компаній 2008 року. Climax розробляє портативний карусельний фрезерний верстат CM6000 для механічної обробки фланців веж вітрогенегаторів. Фрезерний верстат стає незамінним інструментом в індустрії обробки фланців веж вітрогенегаторів відповідно до вимог технічних умов. штату Орегон, як технічний консультант. Компанія Climax розвиває програму стажування, яка, як передбачається, стане моделлю для навчання трудових ресурсів майбутнього; пропонує принципи організації програми інших організацій. Джонні Джордж стає радником муніципального коледжу Портленда (Portland Community College) з навчання персоналу. Climax отримує контракт від інженерного командування сухопутних військ США виготовлення спеціалізованого фрезерного верстата для ремонту комплексу шлюзів греблі Markland на річці Огайо; проект був відзначений в рамках Плану економічного стимулювання “ARRA”.Climax представляє нещодавно оновлений сайт, що полегшує доступ до інформації про послуги та продукцію, що надаються. Характерною рисою є наявність історій клієнтів та фрагментів відео з практичним застосуванням інструментів.
 • 2010Комерційний журнал “Portland Business Journal” вручив компанії Climax нагороду Виробник Року – 2010 року в категорії компаній середнього розміру. Компанія Climax визнана Кращим Підприємством року у сфері Освіти та Працевлаштування за її зусилля зі створення та підтримки програми стажувань для учнів середньої школи.
 • 2011 Climax відкриває нові складські приміщення для оренди у Х’юстоні, штат Техас; Преріевілле, штат Луїзіана; та Цинциннаті, штат Огайо, а також нове міжнародне представництво у м. Перт, Західна Австралія. фрезерний верстат CM6200Компанія Climax представляє новий, універсальний портативний карусельний фрезерний верстат CM6200 – перший у своєму класі, який може бути налаштований для виконання фрезерування, точної обробки та шліфування. Дейв Бейкер призначений Директором з міжнародних оренд. Нещодавно прийнята соціальна програма використання засобів масової інформації дозволяє клієнтам взаємодіяти з Climax та отримувати оновлену інформацію через електронний блог, соціальні мережі Twitter та Facebook. Міжнародний навчальний центр Climax розширює програми спеціалізованої підготовки, які включають тепер не тільки курси з експлуатації верстатного обладнання, але й вивчення принципів раціональності, продуктивності та новаторства, впровадження передових досягнень та створення програми стаціонарного навчання/стажування. Climax стає членом елітного консорціуму “Національний центр виробничих технологій”, завданням якого є розвиток світової конкурентоспроможності Північноамериканських виробників через співпрацю, впровадження новаторських рішень та передових технологій. Climax представляє перший портативний фрезерний верстат, який працює як лінійний, так і портальний
 • 2012 Climax розробляє програму оренди обладнання в Європі та відкриває нові склади у Сполученому Королівстві, Польщі та Німеччині. Climax придбає компанію Bortech, розширює лінію продукції для зварювання та плакування, а також свої послуги з навчання на цьому устаткуванні та змінює свою назву на Climax Portable Machining & Welding Systems. Climax розробляє і виробляє найбільший портативний верстат в історії США для Каліфорнійського департаменту водних ресурсів. 14-тонний верстат ремонтує турбіну на місці. Тім Клеменс призначений головою східного відділення компанії Climax East у Нью-Гемпширі для розробки нової продукції для автоматичного зварювання та плакування.
 • 2013 Protorq назва ексклюзивного складу прокату продукції та послуг компанії Climax в Чилі. Новий склад прокату має обладнання для важкого машинобудування та гірничодобувної промисловості. А також сервісні компанії для обслуговування та ремонту цього обладнання. Climax відкрив нові склади прокату в Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати та Сан-Паулу, Бразилія для задоволення зростаючого попиту на прецизійну механічну обробку та зварювальні системи в галузі важкого машинобудування в цих регіонах. Climax набуває компанії Calder Testers, чим зміцнює свої позиції на світовому ринку в галузі ремонту та тестування клапанів. Calder переїжджає до більшого приміщення в Х’юстоні для надання клієнтам регіону Мексиканської затоки Сполучених Штатів Америки технічної підтримки, навчальних програм та послуг оренди продукції Climax та Calder Testers.

Джерело:climaxportable.com