Хороший інструмент компанії Plarad полегшує роботу.

Вірність цієї виробничої аксіоми практично кожну робочу зміну підтверджують слюсарі-ремонтники доменного цеху №1, використовуючи у своїй роботі сучасні гідравлічні гайковерти для утяжки великих болтових з’єднань.

Наше підприємство – один з лідерів рейтингу « АКТИВІСТИ» і робить її безпечнішою.

Світлана Приймаченко Svetlana.Priymachenko@ arcelormittal.com.

Фото Андрія Онищенка.

гайковерт

Бригадир слюсарів-ремонтників ділянки верхнього завантаження газоочистки Дмитро Суслов виготовляє утяжку за допомогою нового гідравлічного гайковерта Plarad.

Ці помічники від німецької фірми «Пларад» у доменному цеху №1 минулого року і, пройшовши, як кажуть, трудове “хрещення” у непростих умовах доменного виробництва, заслужили лише позитивні відгуки працівників ділянки верхнього завантаження газоочищення та ділянки з обслуговування ливарних дворів, горна, шахти печі.

«Однією із завдань слюсарів-ремонтників цих ділянок є регулярна обтяжка болтів досить великого діаметру на певному обладнанні печі, – розповідає заступник начальника цеху з мехоустаткування Віталій Котляров. – Такого обладнання у нас багато і болтових з’єднань, звичайно, на них достатньо. Наприклад, лише на клапані гарячого дуття печі 80 болтів. Стежити за таким обладнанням потрібно постійно, тому що під час роботи печі в результаті перепаду тиску утяжка болтів послаблюється. лебідки Рисків у такій роботі для працівників було достатньо: міг зірватися болт, зіскочити кувалда та інше. Загалом часу і сил витрачалося на цю роботу чимало, крім того, в процесі роботи було задіяно чотири-п’ять осіб.

Із застосуванням нових гайковертів картина кардинально змінилася. Роботи не поменшало, але змінився процес та умови її виконання, і, звичайно ж, результат. Нові гідравлічні гайковери легкі, компактні, виготовлені з титану, що забезпечує надійність протягом тривалого часу. Сферична система двигуна гарантує високу точність повторення крутного моменту, а циліндр високого тиску – безпечну роботу під високим тиском і низькі експлуатаційні витрати.

Удосконалений амортизатор, що знаходиться в передній частині корпусу, поглинає всі биття, що виникають під час роботи, найнадійніше захищає інструмент та працюючий персонал від впливу вібрації. Подача необхідного тиску для автоматичної обертальної роботи гайковерта надходить від невеликої за розміром гідравлічної станції.

У комплект також входять різного розміру головки для утяжки болтів від 19 мм в діаметрі до 85 мм. Також, як подарунок від фірми гарною підмогою в роботі слюсарів став ручний ключ з електричним редуктором для закручування болтів меншого діаметра.

Фото на сторінці – бригадир слюсарів-ремонтників ділянки верхнього завантаження газоочищення Дмитро Суслов.