Автомати для орбітального зварювання.

Застосування цих пристроїв пов’язане із широким використанням трубних конструкцій у сучасній промисловості.

Орбітальні зварювальні головки необхідні в тих випадках, коли виникає необхідність уникнути повороту виробу (труби) під час зварювання: при зварюванні неповоротних стиків трубопроводів, приварюванні фланців і відводів до труб і вварюванню труб, штуцерів і патрубків у трубні дошки. Найбільше розповсюдження головки для орбітального зварювання знайшли при виготовленні та монтажі об’єктів теплоенергетики (котлів, бойлерів, парогенераторів), обладнання для хімічної, харчової, фармацевтичної промисловості, у двигунобудуванні, суднобудуванні, авіабудуванні, при будівництві магістральних.

Автомати для орбітального зварювання.

Створення обладнання комплексів орбітального зварювання потребує більших інвестицій через складність самої технології орбітального зварювання, і його виробництво під силу тільки великим компаніям, що спеціалізуються на розробках саме в цій галузі. Тому багато фірм, що випускають зварювальне обладнання, не виробляють орбітальні головки самі, а замовляють їх під торговою маркою.

На світовому ринку представлено обладнання для орбітального зварювання під торговими марками Air Liquide (Франція), ESS Schweisstechnik (Німеччина),

Автомати для орбітального зварювання (або орбітальні зварювальні головки) умовно можна розділити на:

  • закриті орбітальні зварювальні головки;
  • відкриті голівки;
  • самохідні орбітальні механізми та головки для вварювання труб у трубні дошки.

Автомати для орбітального зварювання – читати статтю повністю